change language:
  • deutsch
  • english
Zen granit - menu

GRANIT

MARMUR

PIASKOWIEC

ZEN GRANIT

O naszej firmie

GRANIT ZEN działa na polskim rynku od 1981r. Siedziba firmy znajduje się w Morawie koło Strzegomia na Dolnym Śląsku. Miasto Strzegom nazywane jest „Granitowym Sercem Polski”, a cały rejon ze względu na bardzo dużą ilość kamieniołomów i zakładów przetwarzających granit zwany jest „Polskim Zagłębiem Granitowym”. Specjalnością GRANIT ZEN jest kamieniarstwo, a wyroby znajdują zastosowanie w budownictwie drogowym, mieszkaniowym oraz w innych gałęziach gospodarki.

Głównym surowcem wykorzystywanym przez nas do produkcji jest miejscowy strzegomski granit szary. Jesteśmy również bezpośrednim importerem granitów ze Skandynawii, które są w naszej stałej ofercie, a na potrzeby Klientów sprowadzamy inne rodzaje granitu z całego świata, pod indywidualne zamówienia. Realizujemy dostawy do Klientów własnym transportem oraz współpracujemy w wieloma firmami transportowymi i spedycyjnymi.

Wieloletnie doświadczenie oraz bogaty park maszynowy, pozwalają na wykonywanie wyrobów z granitu, o wysokiej jakości i w krótkich terminach realizacji. Chlubimy się tym, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania z kamienia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i życzymy zadowolenia ze współpracy z naszą firmą.